O mnie

Kasia Iwanoska o mnie

O mnie:

Nazywam się Kasia Iwanoska i jestem Strategiem Biznesu i Władczynią Zysku.

a to oznacza, że na co dzień zajmuję się zarabianiem pięniędzy z głową… i uśmiechem. Dla siebie i dla innych. Buduję dochodowe biznesy i kariery. 

Najlepiej znam się na ludzkich zachowaniach, pieniądzach i ekonomii behawioralnej. Na tym, jak podejmujemy decyzje związane z pieniędzmi, ich wydawaniem i pomnażaniem.   Moje 25 letnie doświadczenie w biznesie – w międzynarodowych korporacjach, sprzedaży, marketingu, inwestycjach, finansowaniu przedsiębiorców – od samego początku przekładam bardzo praktycznie na strategię i rozwój własnego oraz rodzinnego biznesu.

To odróżnia mnie od większości doradców i szkoleniowców: codziennie, od 25 lat pracuję w biznesie, posługując się narzędziami jakich uczę – sprzedając produkty i usługi dla klientów premium, wdrażając i usprawniając procesy w firmie, budując zgrane i odważne zespoły, a także tworząc rozwiązania technologiczne dla stworzenia najlepszych doświadczeń naszych klientów.

Pisanie, podcast i media

Pokazuję skuteczne strategie na to, jak zarabiać i żyć na własnych zasadach. Przekonuję, że pieniądze są fajne, można je mieć, być szczęśliwym i cieszyć się życiem! … A zbudowanie dochodowej firmy czy kariery, to kwestia wypracowania odpowiedniej strategii, a potem działania – miksu elastyczności i determinacji. Wykonywania codziennie, nawet małych kroków w kierunku, do którego zmierzasz.

Piszę na blogu, a opowiadam historie moich gości oraz własne doświadczenia w podcaście i materiałach video na moim kanale na Youtube.

Piszę albo udzielam wywiadów jako ekspert dla różnych portali czy czasopism (także kobiecych! – Gala, Elle, Caludia), oraz występuję gościnnie w programach telewizyjnych (Dzień Dobry TVN, Pytanie na Śniadanie, TVN Style, TVN24, TVN Biznes i Świat), jak i audycjach radiowych (Czwórka, Radio Zet – np. autorski program Beaty Tadli „Halo weekend”)

Jeśli chcesz, to mogę napisać coś ciekawego dla Ciebie albo podzielić się wiedzą jako ekspert w Twoim programie lub audycji radiowej. Skontaktuj się ze mną, a ustalimy szczegóły.

Szkolenia, wykłady i wystąpienia publiczne

25 lat pracuję w biznesie i uczę innych biznesu.  Prowadzę szkolenia on-line i stacjonarne – własne, a także dla moich klientów: konkretnych marek czy firm szkoleniowych.

Uczę budowania dochodowych firm i ofert, psychologii konsumenta, sprzedaży produktów i usług premium, budowania ścieżki klienta i procesów, podejmowania decyzji i ryzyka w biznesie, przeprowadzania innowacji i transformacji cyfrowych.

Jako wieloletni szef dużych i małych zespołów, a także certyfikowany coach, mentor i praktyk NVC uczę też właścicieli firm i menadżerów w korporacjach, jak być lepszym i odważnym liderem. Takim, który nie tylko bierze odpowiedzialność za wynik i realizuje cele finansowe firmy, ale przede wszystkim buduje zaangażowanie wśród swoich ludzi. Pozwala im działać, pomaga rozwijać się i zrealizować swój potencjał, oraz pokazuje, jak przekraczać granice tego, co wydaje im się na dziś możliwe.

Przez 20 lat pracowałam na wysokich stanowiskach menadżerskich w międzynarodowych korporacjach, więc to, co najbardziej przekonuje uczestników moich szkoleń do mnie – to nie teoretyczne przygotowanie do wyzwań stojących przed liderem w pracy z ludźmi, ale praktyczne doświadczenie wyjścia z wielu trudnych sytuacji czy rozmów z pracownikami. Uczę przede wszystkim praktyki.

Bywa, że również opowiadam o powyższych tematach na wykładach przed salą pełną ludzi… także w salach wirtualnych. Prowadzę gościnne wykłady na wyższych uczelniach, ale także występuję jako mówca publiczny albo ekspert od finansów i zarządzania na konferencjach, eventach branżowych czy zamkniętych wydarzeniach firm.  

Jeśli chcesz, żebym poprowadziła dla Ciebie szkolenie, wykład lub wystąpienie – skontaktuj się ze mną.

Swobodnie pracuję w języku polskim, angielskim i włoskim.

Mentoring, doradztwo i budowanie dochodowych biznesów.

Pomagam moim klientom być na plusie. Wspieram ich w budowaniu dochodowych biznesów i modeli biznesowych, pomagam tworzyć produkty, oferty i kampanie, które się sprzedają. 

Doradzam, mentoruję projekty strategicznych transformacji w ich organizacjach. Pomagam budować nowe, fizyczne, ale przede wszystkim on-line’owe ścieżki doświadczeń klientów oraz aplikacje i systemy CRM i wspierające CX.

Moi klienci najczęściej mają super ludzi, którzy potrzebują impulsu, by aktywować ich do działania i tworzenia innowacji. Potrzebują też konkretnych narzędzi, które wydobędą ich pomysły, a następnie ubiorą je w strukturę i plan działania, który da się wdrożyć. Spotykamy się więc regularnie albo organizujemy warsztaty, na których rozwiązujemy biznesowe problemy i nadajemy kierunek działaniom.

Jeśli chcesz zbudować dochodowy biznes – skontaktuj się ze mną.

Swobodnie pracuję w języku polskim, angielskim i włoskim.

Executive Coaching / Mentoring

Ten rodzaj współpracy jest najczęściej „pochodną” spotkania ze mną gdzieś wcześniej. Na szkoleniu, warsztatach, konsultacjach, wykładzie… Ponieważ jestem certyfikowanym międzynarodowo (ICC Business Coaching) coachem i mentorem niektórzy z moich klientów (głównie właściciele biznesów i menadżerowie z korporacji) decydują się na pracę indywidualną nad ich kompetencjami lidera czy biznesem.

Cały proces to na ogół 7 spotkań, z których każde trwa od półtorej do dwóch godzin.

Jeśli interesuje Cię taka forma współpracy – to skontaktuj się ze mną, ustalimy szczegóły, a przede wszystkim podczas rozmowy telefonicznej lub on-line sprawdzimy Twoje cele na taki proces i zobaczymy czy jest to najlepsza forma naszej współpracy. Podczas takiej rozmowy zorientujemy się również czy dla realizacji Twojego celu lepszy będzie proces mentoringowy, czy coachingowy.

 

Moje CV zawodowe znajdziesz na LinkedinKatarzyna Iwanoska 

W sieci znajdziesz mnie na: www.finanseodkuchni.pl

jestem gospodynią podcastu „Zrób Swój Ruch” 

i kanału na YouTube „Kasia Iwanoska” 

Facebook: Finanse od Kuchni – Kasia Iwanoska 

Prywatnie

Jestem realną optymistką, która widzi, że szklana jest pełna: w połowie wypełniona wodą, a w połowie powietrzem 😉

Nie mogę żyć bez humoru i ruchu. Lubię więc wytrawne suchary, memy i gif’y … a także sport i spacery.

Jestem świetną kucharką – kuchnia śródziemnomorska to zdecydowanie moje klimatytak jak kraje południa Europy. Podróżować lubię po doświadczenia i emocje.

Jestem Mamą najwspanialszego chłopaka we wszechświecie (już zazdroszczę jego dziewczynie, bo przytula najlepiej w całej galaktyce). Zdradzę Ci również, że ostatnio łapiemy razem Pokemony…

Uwielbiam książki, kino (tak w wersji klasycznej, czyli takiej wielkiej sali z dużym ekranem, popcornem), gadżety…i marki premium 🤷‍♀️… Kocham miłością pierwszą moje VOLVO. 

Moje talenty Gallupa to:

  • Strateg, 
  • Achiver / Osiąganie 
  • Activator /Aktywator  
  • Learner/Uczenie się 
  • Individualization / Indywidualizacja

Dlaczego Ci o tym piszę? Ponieważ świetnie opisują to, jak faktycznie działam w biznesie. To też może być dla Ciebie ciekawa informacja, kiedy chcesz mnie zaprosić do współpracy.

To jak współpracujemy? Napisz do mnie TU i zobaczmy jaki dochodowy biznes czy karierę mogę pomóc Ci zbudować.

Uwaga :-)!

Raz w miesiącu angażuję się w inicjatywę pro bono – dla organizacji studenckich lub zrzeszających przedsiębiorców (najchętniej kobiety! – to taki mój wkład w „girl power!”).

Jeśli chcesz mnie zaprosić do udziału jako mówca lub ekspert w imprezie „pro-bono” – napisz do mnie.

Copyright © 2016-2021 Katarzyna Iwanoska. Wszelkie prawa zastrzeżone.